Podpora erekcie, väčší penis a sexuálny výkon

Jednotlivé zložky v Andrimaxe

L- arginin HCl

L-Arginín je tzv semi-esenciálna aminokyselina. Má kladný vplyv na sexuálnu aktivitu, dosiahnuť erekciu, tvorbu spermií a prekrvenie svalov. Dodávanie argininu môže zvýšiť množstvo oxidu dusnatého. Vyšší obsah oxidu dusnatého spôsobuje dokonalé prekrvenie svalov (vrátane pohlavných), zlepšenie erektívnej schopnosti a sexuálneho zážitku, zlepšuje zásobovanie srdca a mozgu kyslíkom, zvyšuje tok krvi vo svaloch. Má kladný vplyv na prítok krvi do pohlavných orgánov a tým zväčšuje ich veľkosť.

Tribulus terrestris

Tribulus terrestris má kladný vplyv na intímne zdravie muža. Poporuje erekciu a sexuálnu výkonnosť. Má kladný vplyv na tvorbu spermií. Napomáha zlepšiť fyzickú i psychickú výkonnosť. Kladný vplyv na správnu cirkuláciu krvi v celom tele, teda aj v pohlavných orgánoch, napomáha dosiahnuť správnej hladiny cholesterolu.

Maca (Lepidium Meyenii)

Maca, tiež známa ako Lepidium Meyenii je rastlina, ktorá pochádza z Peruánskych Ánd. Niekedy býva označovaná ako tzv "peruánska viagra". Má priaznivý vplyv na mužskú impotenciu a ženskú frigiditu, dlhodobo podporuje erekciu, stimuluje sexuálne funkcie a posilňuje libido. Zvyšuje počet a pohyblivosť spermií, kladne pôsobí na prostatu. Maca tiež pôsobí proti duševnej vyčerpanosti, stresu, zvyšuje psychickú odolnosť, posilňuje a omladzuje organizmus a zmierňuje príznaky starnutia.

Saw palmetto

Saw palmetto má kladný vplyv na sexuálne funkcie, má močopudný účinok, priaznivo pôsobí na reprodukciu a potenciu, kladne pôsobí na prostatu a močové cesty.

Muira puama (Ptychopetalum olacoides)

Bola používaná už Amazonským indiánmi v ich tradičnej medicíne pre podporu erekcie a ako prírodné afrodiziakum pre mužov aj ženy. Jacques Waynsberg z Ústavu Sexuológia v Paríži, zaznamenal, že 62% mužov, ktorí užívali Muira puama extrakt zaznamenalo nárast sexuálnej túžby a 51% účastníkov uviedlo zvýšenú schopnosť dosiahnuť erekciu.

L-citrulin

L-citrulín spoločne s L-argininen napomáha k lepšej erekcii, lepšiemu prekrveniu pohlavných orgánov a podpore sexuálnych funkcií. L-citrulín je z pohľadu nástupu účinku vhodnejším a rýchlejším zdrojom signálnych molekúl oxidu dusnatého. Zjednodušene ho možno charakterizovať ako sytič prekrvenia.

Panax Ginseng

Panax Ginseng má kladný vplyv na psychickú aj fyzickú výkonnosť, podporuje sexuálne funkcie, erekciu a napomáha správnej cirkulácii krvi do pohlavných orgánov. Je tiež často používaný na prevenciu stresu.

Ginkgo biloba

Má kladný vplyv na cirkuláciu krvi. Používa sa v liekoch na liečbu impotencie pri nedostatočnom prekrvení tkanív penisu.

Smilax officinalis

Smilax bol veľmi dobre známy indiánom Južnej Ameriky a bol obľúbený predovšetkým pre svoje tonizačné a afrodiziakálne účinky. Podporuje tvorbu testosterónu a progesterónu, prirodzený anabolizmus a metabolizmus tela. Harmonizuje najmä mužský hormonálny systém. Tradične sa používa ako rastlina zvyšujúca vitalitu a sexuálnu potenciu.

ďalšie účinné látky Vitamin E, Koenzym Q 10 a Brusinka

(zdroje: Summarized publications Zadak, Z. Nutrition in intenzive care, Grada Publishing a.s., first edition Praha, 2002:256., www.celostnimedicina.cz, BARCELOUX, Donald G.. Medical toxicology of natural substances: foods, fungi, medicinal herbs, plants, and venomous animals. [s.l.] : John Wiley and Sons, 2008, wikipedai.org, Murphy LL, Lee TJ. Ginseng, sex behavior, and nitric oxide. Ann N Y Acad Sci. 2002 May;962:372-7, Gerber GS. Saw palmetto for the treatment of men with lower urinary tract symptoms.  J Urol 2000 May;163(5):1408-12, Balick M(2002):Maca from traditional foode crop to energy and libido stimulant,Alternative Ther.Health Med;8:96-98, Adimoelja A. Phytochemicals and the breakthrough of traditional herbs in the management of sexual dysfunctions. Int J Androl. 2000;23 Suppl 2:82-4. , Sexual effects of puncturevine (Tribulus terrestris) extract (protodioscin): an evaluation using a rat model. Gauthaman K, Ganesan AP, Prasad RN. J Altern Complement Med. 2003 Apr;9(2):257-65. a ďalšie ...)

Časté otázky a odpovede

Je Andrimax bezpečný a preverený?

ANO! Dejte veľký pozor na konkurenčné a pochybné produkty, ktoré nemajú žiadne schválenie a i tak sa predávajú. Obsahují minimum účinných látok a môžu často obsahovať látky nebezpečné pre Vaše zdravie. Andrimax je vyrábaný v ČR. Je notifikovaný na Ministerstve Zdravotníctva v SR a obdržal certifikáty o zdravotnej nezávadnosti od Štátneho Zdravotneho úradu!

Produkt nemá vedľajšie účinky. Ak beriete lieky na predpis alebo ste precitlivelí na neakú jeho zložku, potom doporučujeme konzultovať s vaším lekárom.

Kedy môžem očakávať výsledky

I keď niektorí muži zaznamenajú výsledky už po niekoľkých dňoch. Pre maximálny efekt sa doporučuje vybrať 3 balenia produktu.

Za ako dlho zásielku obdržím a je balenie diskrétne?

Zásielka je odosielaná nejpozdejšie do druhého pracovného dňa. Balenie je 100% diskrétne a nedá sa akýmkoľvek spôsobom odhadnúť obsah zásielky. Balenie neobsahuje žiadne reklamné polepy ani www.

Co obsahuje Andrimax? (denná dávka - 4 kapsule)

 • L- arginin HCl 640 mg
 • Tribulus terrestris- extrakt 40% 574 mg
 • Maca - extrakt 10:1 480 mg
 • Saw palmetto - extrakt 25% 240 mg
 • Muira puama - extrakt 4:1 160 mg
 • L- citrulin 100 mg
 • Brusinka - extrakt 5:1 80 mg
 • Panax Ginseng - extrakt 80% 60 mg
 • Ginkgo biloba - extrakt 24/6 20 mg
 • Smilax officinalis - extrakt 10:1 12 mg
 • Vitamin E 50% 24 mg (100% DDD)
 • Koenzym Q 10 10 mg

 

Ďalšie zložky: Želatína, farbivo E 171.


 • Andrimax
 • Viacej informácií
 • Objednať
 • Kontakt
 • Vyzkoušejte také